Výběr jazyka: CZ | EN | DE | RU

About Us

simanek-kroeplin-sidloSpolečnost Ing. Antonín Šimánek.

Společnost byla založena v roce 1991 Ing. Antonínem Šimánkem. Zabývala se obchodní činností, do roku 1993 měla 12 pracovníků. V roce 1994 začala ve spolupráci s firmou Kroeplin vyrábět měřící přístroje pod značkou KROEPLIN.

Jedná se o výrobu přesných měřidel mechanických a elektronických pro měření vnitřních a vnějších rozměrů, drážek a otvorů. Jde o přístroje, které jsou provedeny v mnoha modifikacích tak, aby vyhovovaly různým potřebám měření. Mimo základní modely jsme schopni vyrobit i zcela atypická měřidla dle požadavku zákazníka.

V současné době má firma 105 pracovníků a v oboru měřící techniky zaměstnává 30 zaměstnanců. Mezi firmou Kroeplin a Šimánek bylo dohodnuto rozdělení obchodních aktivit. Firma Šimánek se stala od roku 1998 obchodním partnerem pro země bývalé východní Evropy.

Naše měřící přístroje Vám pomohou zajistit vysokou kvalitu výroby. Pokud projevíte užší zájem, prohlédněte si naše stránky, kde je i náš katalog a ceny výrobků. Na veškeré naše výrobky dodáváme certifikát přesnosti, který je v souladu s evropskými normami, firma Šimánek je certifikována normou ISO 9001.